WineAsio FLstudio

Problémy s programy či vše s tím související.

WineAsio FLstudio

Příspěvekod tomsa91 » sob 10. lis 2018 20:33:08

Zdravím chtěl jsem se zeptat jak v Manjaru nainstalovat wineasio tak aby bylo funkční v FL studio 12. užival jsem distribuce založené na ubuntu kde jsem věděl jak to zprovoznit bohužel v manjaru jsem uplny amater a neznam ani poradne přikazy. Takže jsem se chtěl zeptat zda použít lowlatency kernel nebo rt kernel pro recording díky.
Manjaro 18 KDE 64-bit
Kernel: 4.19.1 - MANJARO
CPU: AMD Athlon X4 860K Black Edition
RAM: 18GB
Grafická karta: Saphire AMD RX 550 4GB
tomsa91
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. lis 2018 20:19:10

Re: WineAsio FLstudio

Příspěvekod Kebab » pát 16. lis 2018 10:04:09

Jak jsi jinde už nedávno napsal tak toto cz fórum je celkem mrtvé. Může to znamenat že Manjaro je z 99,9% bezproblémové nebo že je na okraji českého zájmu nebo něco někde mezi tím: konkrétně tobě neporadím ale v těch jaksi nestandardních 0,01 případech problémů :D jsem byl odkázán na opravdu velmi popisné zdejší arch Wiki takže šikovně položit dotaz do vyhledávače ... doplněno o experiment ... nebo v nouzi nejvyšší zkusit položit dotaz na hlavním "zahraničním" fóru.
Ale to teď už asi vše víš, že? No je třeba přijmout fakt, že fórum s téměř okamžitou odezvou a jako je u Ubuntu nebo Mintu to u českého Manjaro není. Já Manjaro stále občas sleduji, asi si ho brzy někam vedle stáhnu a nainstaluji a odzkouším abych neztratil povědomí, tak proto jsem dnes nahlédl zvědavě i do fóra.
Kebab
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 09. lis 2015 15:18:58

Re: WineAsio FLstudio

Příspěvekod tomsa91 » pát 16. lis 2018 18:51:30

ja používam Manjaro jako hlavní OS a už sem se ptal i na oficialnim foru manjara a i wine developeru a bylo mi řečeno že chyba je v arch linuxu ale že se na opravě pracuje tak snad doufam že bude co nejdříve funkční a manjaru. Protože přes fl asio mam latency 6ms a přes wineasio mam latency 0.667ms(odzkoušeno na distribucich založené na ubuntu) což je rozdíl při recordingu ale u tvorby beatu je to k nepoznaní
Manjaro 18 KDE 64-bit
Kernel: 4.19.1 - MANJARO
CPU: AMD Athlon X4 860K Black Edition
RAM: 18GB
Grafická karta: Saphire AMD RX 550 4GB
tomsa91
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. lis 2018 20:19:10


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron