Velký problém

Problémy s programy či vše s tím související.

Velký problém

Příspěvekod Dejmon » stř 08. kvě 2013 22:42:06

Máte někdo s tímto zkušenosti, ať jsem instaloval jakou koli distribuci 32 či 64 bit tak se některé stránky nezobrazují korektně. Jde o pár stránek, většina funguje, ale já bych rád, aby to fungovalo vše. Jediné, kde to dobře funguje je LinuxMintDebian a s prominutím Windows. Dokáže někdo poradit. Díky Mirek
Přílohy
Snímek obrazovky.jpg
Snímek obrazovky.jpg (153.92 KiB) Zobrazeno 23153 krát
Dejmon
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:40:55

Re: Velký problém

Příspěvekod krizak » čtv 09. kvě 2013 10:53:43

Nebude problém v nějakém plug-inu, co ti chybí v prohlížeči Chromium?
krizak
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 28. dub 2013 22:18:03

Re: Velký problém

Příspěvekod Dejmon » čtv 09. kvě 2013 10:58:45

Určitě ano ale který, teď mám čistě nainstalováno, předtím co jsem to různě zkoušel jsem měl kdejaké pluginy instalované, ale teď nechci software nějak zaneřádit a zbytečně instalovat nepotřebné věci, běhá mě to rychleji, než Bolt na stovce :lol: Tak něc poraď, ale ať to funguje hned na poprvé, podotýkám, je to čistá instalace a viz horní text.
Dejmon
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:40:55

Re: Velký problém

Příspěvekod krizak » čtv 09. kvě 2013 11:42:09

Při najetí myší na ten chybějící obrázek ti nevykecá co mu chybí? Tipoval bych flash-plugin nebo něco takového. Otázka ovšem, zda je v repozitářích. Zkoušel jsi Firefox? Jak se to zobrazuje v něm?
krizak
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 28. dub 2013 22:18:03

Re: Velký problém

Příspěvekod Dejmon » čtv 09. kvě 2013 12:00:05

Zkoušel, úplně stejně a pro velikost obsazení v paměti šel ven. Bohužel, při najetí je myška na obrázku úplně zticha a nic neradí. A pravým tlačítkem info o stránce, tak to promiň, jsem obyčejný uživatel, a tady se pravý jedna věc a to hned na titulní stránce ,, O Manjaro, Manjaro je uživatelsky příjemná linuxová distribuce, založená a vyvinutá na základě operačního systému Arch Linux. Její vývojáři jsou z Rakouska, Francie a Německa. V Manjaro jsou zakomponovány všechny výhody operačního systému Arch Linux, přičemž je hlavní důraz kladen na uživatelskou přívětivost a jednoduchost. Manjaro je tedy vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele Linuxu. K dispozici je v 32 i v 64 bitové verzi.´´ Něco si umím udělat, ale také ne úplně všechno. Proto jsem to sem hodil na fórum, už si nedokážu pomoci a kde co jsem zkoušel. Jak píšu hned v úvodu ,,Jediné, kde to dobře funguje je LinuxMintDebian a s prominutím Windows´´. Takže to bude muset bejt opravdu nějaký ten kodek či plugin, ale jaký?
Dejmon
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:40:55

Re: Velký problém

Příspěvekod Kamisamacz » ned 18. srp 2013 12:17:48

Zdravim todle podobne se mi delo u vsech distibuci (fedora, ubuntu, mint) pomohlo mi, i kdyz mi to prijde jako velka blbost, nastavit si verejne dns servery od googlu. stranky mi potom fungovali bez problemu (FB, youtube atd. ) . :D
Kamisamacz
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. srp 2013 12:15:17

Re: Velký problém

Příspěvekod RNA » úte 21. dub 2015 11:07:35

Podle toho obrázku nefunguje CSS, zkuste smazat cache a stránky reloadnout. Tohle se někdy stává i v lepších rodinách :) Například Wondows, Fedora, Suse.... I ve Firefoxu. prostě se někdy nepozná, který kus cache už je mimo hru a nenačte se znovu.
RNA
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. dub 2015 10:49:01


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron