autentizace

Problémy s programy či vše s tím související.

autentizace

Příspěvekod lubos » pon 11. lis 2013 17:39:24

Ahoj,jsem nový uživatel manjara linuxu a po poslední aktualizaci se mi po nabootování do systému objeví na ploše tato hláška:

GDBus.Error:org.freedesktop.PolicyKit1.Error.Failed: An authentication agent already exists for the given subject

Nevíte někdo co to znamená?tuším že je to nějaká chyba při autentizaci systému(jde mi o to jestli to znamená ohrožení systému),
jinak vše funguje jak má perfektně a já jsem z manjara nadšen.
Děkuji za každou radu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jsem si našel na googlu něco o té chybě, tato chyba je popsaná jako bug "critical" (takže závažná chyba) a je tam popisována v souvislosti s Mageiou,
jen dodám že mám nainstalované manjaro s prostředím Mate.Takže dík za zájem a protože nevím jak tohle řešit a nikde jsem to nesehnal tak prostě Manjaro pude z kompu.(Je na čase abych se usadil a zamířil do klidnějších vod,arch jsem provozoval nějakou dobu ale neustále jsem se u něj dostával do stejných situací takže po čase jsem ho opustil.Manjaro je určitě dobré distro a já jsem z něj nadšen ale prostě tyto záležitosti kdy po updatech je něco v háji tak tohle ne.)Jinak všem Manjaristům držím palce ahoj Luboš.
lubos
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. lis 2013 17:29:01

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron