Nastavení KDE

Diskuze a řešení problémů spojených s používáním různých pracovních prostředí (Xfce, KDE, Cinnamon, Gnome atd.)

Nastavení KDE

Příspěvekod Livan » čtv 25. zář 2014 18:44:02

Zdravím, nainstaloval jsem si v Manjaro 0.8.10 s KDE a vadí mi nasledující chování:

1. Při delším čtení stránky na internetu nebo když čtu knihu se mi objevuje ikona monitoru s progres barem, na kterém svítí údaj v procentech. Pokud pohnu myší, objeví se to znovu s údajem 100%. Toto se děje každých pár minut a dost mě to rozčiluje. Neví někdo, jak to vypnout?
2. Při startu prostředí mě žádá zadat heslo na přístup ku Wallet. Nedá se to nastavit tak, aby nebylo nutné to heslo stále dokola zadávat?
3. Vpravo dole na liště se mi přesouvají a mizí ikony baterie a další. Ta baterie se přesune do rozbalovacího seznamu a tam se špatně zobrazuje (překrytý obraz). Neví někdo co s tím?
4. Přestavuje se mi nastavení zvukového mixeru. Pokaždé, když zapnu počítač je zvuk nastaven na 100%. Pokud to stlumím, vydrží to jen chvilku a zase se to nastaví na 100%.

Protože nemám žádné zkušenosti s Manjarem s KDE (mám ho cca 5 dní), byl bych rád, pokud by mě někdo nasměroval.
Livan
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 05. zář 2014 12:52:30
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: Nastavení KDE

Příspěvekod Livan » stř 01. říj 2014 16:58:00

Protože zatím nikdo nereaguje, odpovím zatím na to, co jsem s pomocí tohoto fóra zatím odstranil.

použil jsem návod cituji:

staci v terminali zadat : sudo pacman -S librsvg
naistalovat, restartovat PC a chyba je opravena..

to je řešení otázky číslo 3.

Na ostatní otázky zatím neznám řešení. Nenajde se někdo zkušený, kdo zná řešení? Dost by mi to ušetřilo času a nervú.
Livan
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 05. zář 2014 12:52:30
Bydliště: Nitra, Slovensko


Zpět na Pracovní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron